The Draamatud’s Podcast

Üheksas osa: Uurime, mida naised tahavad (Gottmani ja nõid Nastja näitel), peame vagiina monolooge ja jagame filmielamusi

October 25, 2019

Seekordses osas uurime, mida naised tahavad nii Gottmani raamatu "Mida naised tahavad" kui nõid Nastja raamatu "Armastuse maagia" valguses. Kas õnneliku suhte loomiseks peaks naine toetama meest või mees hoidma naist või kuidas see käib? Ühe soojaga räägime ka vagiinadest ja naiselikkusest, mis on inspireeritud "Vagiina monoloogidest".

Lisaks tuleb juttu ühe mehe sprituaalsest ärkamisest, kergelt üleolevast, aga ikkagi teadlikust Elizabeth Gilbertist, Tallinn Fashion Week´il kogetud tõiuslikust ja jumalannadele kohasest NYMF´i moeshowst, skandinaavia psühholoogilisest trillerdraamast "Ärtuemand" ja Woody Alleni uuest filmist "Vihmane päev New Yorgis". Kõige lõpuks küsib Grete Marilt 4 küsimust, millele ootab spontaanseid vastuseid. Kuidas Maril läks, kuuled uuest osast. 

Oled oodatud kaasa mõtlema ja kõike jagama meie facebookilehel ja instagramis ja meilitsi ka: draamatud.podcast@gmail.com!

Järgmisel nädalal kohtume juba kümnendas osas - juubel!

Grete ja Mari

 

Saatemärkmed:

 

John Gottman "Mida naised tahavad" (ning lisaks test: https://www.5lovelanguages.com/)

Nõid Nastja raamat "Nastja armastuse maagia"

E. Ensler "Vagiina monoloogid"

Happy Place podcast Elizabeth Gilbertiga https://www.podbean.com/ew/dir-axb6s-6855e94

Home Energy Design podcast Joey Nittologa kundalini energia ärkamisest https://abhomeinteriors.podbean.com/e/98-kundalini-awakening-with-joey-nittolo/

Woody Alleni film "A Rainy Day in New York" (2019) https://www.imdb.com/title/tt7139936/

Taani/Rootsi film "Ärtuemand/Dronningen" (2019) https://www.imdb.com/title/tt8378126/

NYMF fashion www.nymf.ee 

 

 

Podbean App

Play this podcast on Podbean App